Wysyłamy produkty w atrakcyjnej cenie (na terenie Polski):

  • małe fotele od: 49,-
  • fotele i sofy od: 179,-O Sklepie

Idea tego przedsięwzięcia meblowyoutlet.com jest prosta, chcemy Państwu zaoferować najlepsze produkty, w najniższych cenach, z możliwie najlepszym serwisem.

Dzięki pracy Naszego zespołu masz dostęp do uznanych marek oraz do produktów, które zwykle nie są dostępne w Polsce.

Meble sprzedawane w sklepie meblowyoutlet.com to w większości końcówki kolekcji produkowanych dla klientów w Europie Zachodniej. Wszystkie produkty które pojawią się na meblowyoutlet.com muszą mieć dobrą sprawdzoną jakość i bardzo atrakcyjną cenę. Oferujemy zwykle nowe artykuły. Zdarzają się również meble po ekspozycyjne.

Z uwagi na to że oferujemy w dużej części końcówki serii, liczba dostępnych produktów to pojedyncze egzemplarze lub kilka sztuk, bardzo prosimy o wzięcie tego faktu pod uwagę przy podejmowaniu decyzji zakupów.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 668 349 717 lub email : sklep@meblowyoutlet.com

JR Design spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, przy ul. Dunajeckiej 13A m. 40, 02-369 Warszawie, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000435001, posiadająca numer NIP 701-03-55-613 oraz numer REGON 146326056.


Oprogramowanie sklepu KQS.store | Projekt i wykonanie: AWESO

© Meblowy Outlet Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Meble : GWARANCJA dobrej ceny : Dodatki : Informacje