Wysyłamy produkty w atrakcyjnej cenie (na terenie Polski):

  • małe fotele od: 49,-
  • fotele i sofy od: 179,-Gwarancja udanych zakupów

Jednym z ważniejszych zadań jakie postawiliśmy sobie jako meblowyoutlet.com jest troska o klienta, a dokładnie o rzetelność i wiarygodność prowadzonej działalności. Jeśli nasi klienci mają jakiekolwiek niejasności dotyczące zakupów w naszym sklepie lub chcą się dowiedzieć więcej o naszej akcji "GWARANCJA UDANYCH ZAKUPÓW" to prosimy o kontakt pod nr. tel.  668 349 717 lub napisać wiadomość na email: sklep@meblowyoutlet.com

 

Oferta meblowa meblowegooutletu.com jest zróżnicowana.Staramy się wyszukiwać ciekawe modele mebli pamiętając o Państwa wysokich wymaganiach co do jakości oraz funkcjonalności produktów.W tej sprawie jesteśmy bezkompromisowi. Kolorystyka tkanin oraz szeroki wybór skór naturalnych pomagają w dokonywaniu wyboru. Nasz asortyment często się zmienia, ale zawsze dobieramy artykuły tak by pasowały do obowiązujących trendów rynkowych.

 

Jesteśmy outletem meblowym, sprzedajemy produkty nowe, gotowe z gwarancja udanych zakupów i niskiej ceny bezpośrednio od polskich producentów z istniejącego magazynu.

 

 Współpracujemy z fabrykami  które produkują wielkoseryjne partie mebli dla największych światowych odbiorców i detalistów. W tego typie produkcji wielkoseryjnej zawsze pozostają niewykorzystane komponenty np.tkaniny i skóry,które z powodzeniem można użyć do produkcji wysokiej jakości mebli.Komponenty te kupujemy w różnych cenach ale zwykle z dużym upustem,tworząć z nich atrakcyjne cenowo i jakościowo meble które mogą Państwo kupić „od ręki”.

 

Firma nasza rozwija się organicznie, nie zaciagając zbędnych zobowiązań by móc zaoferować zawsze atrakcyjną cenę. Pomimo niewielkiej załogi staramy się działać sprawnie i szybko by zawsze być do Państwa dyspozycji.

 

Korzystamy z usług renomowanych firm kurierskich i spedycyjnych co przy  poziomie zamówień który osiągneliśmy pozwala nam zaoferować Państwu atrakcyjne warunki transportu zakupionych mebli. Istnieje również możliwość samodzielnego odbioru towaru.

Mająć na uwadze Państwa wygodę oferujemy szeroką paletę dokonania płatności za zakupione meble od sprzedaży ratalnej, poprzez płatności kartami kredytowymi do przelewów bankowych i internetowych. Zakupy Państwa bez względu na rodzaj płatności nie są obciążone przez naszą firmę żadnymi dodatkowymi kosztami.

Oprogramowanie sklepu KQS.store | Projekt i wykonanie: AWESO

© Meblowy Outlet Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Meble : GWARANCJA dobrej ceny : Dodatki : Informacje