Filtry

Cena
- 

Wysyłamy produkty w atrakcyjnej cenie (na terenie Polski):

  • małe fotele od: 49,-
  • fotele i sofy od: 179,-Sofy rozkładane z funkcją spania

Sofy rozkładane to w meblowym outlecie najpopularniejsza kategoria. Możemy pochwalić się szerokim asortymentem, który jest ciągle powiększany o nowe modele.Nasze sofy rozkładane są przygotowane do codziennego używania,korzystając z szerokiej palety bezawaryjnych systemów rozkładania. Oferujemy sofy z funkcją spania już od 1 399 pln.

Strona: [1] / 1
Sortuj według:
 <b>Korfu</b> Sofa rozkładana skórzana czarna połysk

Korfu Sofa rozkładana skórzana czarna połysk

Skórzana sofa rozkładana Korfu to świetna propozycja dla osób ceniących wysoka jakość i niewymuszoną elegancje.elegancje. Bardzo dobrej jakości skóra,dobry komfort zarówno siedzenia jaki i spania stworzony przez kompozycję sprężyn typu Bonell oraz najlepsze certyfikowanej pianki to niewątpliwe zalety tej niezwykle funkcjonalnej kanapy.Pamiętaj że kupując w kompletach zawsze dodatkowo oszczędzasz.

1 980,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Grace</b> Skórzany narożnik z pojemnikiem na pościel i funkcją spania - jasny beż

Grace Skórzany narożnik z pojemnikiem na pościel i funkcją spania - jasny beż

Skórzany narożnik w ładnej jasnej skórze. Idealny mebel do wypoczynku jak też i do spania . Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość montażu lewo lub prawostronnego podnóżka. Grace to nowoczesny design za rozsądną cenę !!!

3 399,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Grace</b> Skórzany narożnik z pojemnikiem na pościel i funkcją spania - jasny brąz

Grace Skórzany narożnik z pojemnikiem na pościel i funkcją spania - jasny brąz

Skórzany narożnik w ładnej jasnobrązowej naturalnej skórze. Idealny mebel do wypoczynku jak też i do spania . Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość montażu lewo lub prawostronnego podnóżka. Grace to nowoczesny design za rozsądną cenę !!!

2 999,00 zł

Nowość Ostatnia szansa
<b>Grace</b> Skórzany narożnik z pojemnikiem na pościel i funkcją spania - ecre

Grace Skórzany narożnik z pojemnikiem na pościel i funkcją spania - ecre

Skórzany narożnik w ładnej naturalnej ecre skórze. Idealny mebel do wypoczynku jak też i do spania . Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość montażu lewo lub prawostronnego podnóżka. Grace to nowoczesny design za rozsądną cenę !!!

3 599,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Amia</b> Sofa rozkładana skórzana czerwona

Amia Sofa rozkładana skórzana czerwona

Nowoczesna sofa w naturalnej czerwonej skórze. Posiada duży pojemnik na pościel oraz funkcję spania. Dobrze pasują do tej sofy fotele Amia. Kupując w kompetach oszczędzasz.

2 890,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Korfu</b> Sofa rozkładana skórzana tabaka

Korfu Sofa rozkładana skórzana tabaka

Sofa rozkładana skórzana Korfu to bardzo funkcjonalne rozwiązanie dla wszystkich wnętrz.Sofa Korfu zapewnia dobry komfort zarówno siedzenia jaki i spania.Sofę wytapicerowano wysokojakościową włoską skórą naturalną o unikalnym kolorze.Wszystkie komponenty użyte w produkcji sofy Korfu są certyfikowane i testowane.Kup teraz to naprawdę limitowana oferta.

1 895,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Funa</b> Sofa rozkładana - tkanina pisana

Funa Sofa rozkładana - tkanina pisana

To naprawdę ostatnia szansa.Pozostała tylko jedna sztuka sofy Gulden w tej tkaninie.Tej ofercie nie można się oprzeć.Sprawdź również ofertę na sofy Gulden wykonane w całości w skórze naturalnej.

1 299,00 zł

Nowość Ostatnia szansa
<b>Korfu</b> Sofa rozkładana skórzana czerwień

Korfu Sofa rozkładana skórzana czerwień

Sofa skórzana rozkładana Korfu w wyjątkowej jakości włoskiej skórze, to ferrari w naszej ofercie,teraz dostępna w niezwykle atrakcyjnej cenie w limitowanej ilości sztuk. Przy produkcji sofy Korfu zostały użyte tylko najlepsze certyfikowane i testowane w uznanych laboratoriach komponenty. Tej oferty nie możesz przegapić, bądź trendy i kup sofę Korfu korzystając z tej niezwykłej okazji,bo z pewnością taka oferta się nie powtórzy.

2 195,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Klasyk</b> Sofa rozkładana - skóra jasny brąz

Klasyk Sofa rozkładana - skóra jasny brąz

Klasyk sofa rozkładana skórzana to niezwykle atrakcyjna okazja.Sofa jest w całości wytapicerowana wysokojakościową skóra naturalną,w tej skórze dostępne są również skórzane podnóżki oraz fotele.Kupując razem zawsze oszczędzasz na transporcie.

2 295,00 zł

Nowość Ostatnia szansa
<b>Amia</b> Sofa rozkładana skórzana czarna

Amia Sofa rozkładana skórzana czarna

Dobra jakość skóry oraz ciekawy design. Sofa rozkładana do spania z dużym pojemnikiem na pościel. Wygodna do użytku dziennego oraz praktyczny i prosty mechanizm zamieniający tą sofę w wygodne łózko.

2 995,00 zł

Nowość Ostatnia szansa
<b>Amia</b> Sofa rozkładana skórzana ciemny brąz

Amia Sofa rozkładana skórzana ciemny brąz

Unikatowy i nowoczesny design. Rozkładana sofa z pojemnikiem w skórzanym obiciu to idealne rozwiązanie dla osób ceniących komfort. Delikatne wciągnięcia skóry na oparciu i siedziskach to ciekawy element wzorniczy. Sofa występuje w kilku kolorach skór.

2 795,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Grace</b> Skórzany narożnik z pojemnikiem na pościel i funkcją spania - czarny

Grace Skórzany narożnik z pojemnikiem na pościel i funkcją spania - czarny

Skórzany narożnik w ładnej czarnej skórze. Idealny mebel do wypoczynku jak też i do spania . Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość montażu lewo lub prawostronnego podnóżka. Grace to nowoczesny design za rozsądną cenę !!!

3 595,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Grace</b> Skórzany narożnik z pojemnikiem na pościel i funkcją spania - ciemny brąz

Grace Skórzany narożnik z pojemnikiem na pościel i funkcją spania - ciemny brąz

Duży skórzany narożnik, posiadający pojemnik na pościel. Wygodne miejsce do siedzenia w dzień, a w nocy może zamienić się na duże łóżko do spania. Dobry design tego mebla sprzyja aranżacji w nowoczesnych i tradycyjnych wnętrzach.

3 299,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Klasyk</b> Sofa rozkładana - skóra antic brąz

Klasyk Sofa rozkładana - skóra antic brąz

Funkcjonalna o ciekawym wyglądzie sofa Klasyk. Sofa rozkładana, wyposażona w mechanizm belgijski. Doskonale komponuje się z naszymi fotelami oraz pufami. Gwarantujemy szybką dostawę. Próbki skór naszych kolekcji mebli wysyłamy gratis!

2 695,00 zł

Nowość Ostatnia szansa
<b>Gulden</b> Sofa rozkładana skórzana -  biała

Gulden Sofa rozkładana skórzana - biała

Sofa ta idealnie pasuje do małych i średnich pokoi oraz pomieszczeń biurowych. Jej wielką zaletą jest funkcja spania, która bazuje na belgijskim mechanizmie rozkładania. Po rozłożeniu materac jest jednolity - nie jest dzielony co podnosi komfort spania.

2 495,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Klasyk</b> Sofa rozkładana - skóra biała

Klasyk Sofa rozkładana - skóra biała

Tradycyjna skórzana biała sofa w klasycznych kształtach ma funkcje spania, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Każdy zwróci na nią uwagę. Świetnie komponuje się w jasnych pomieszczeniach stylizowanych na angielski lub skandynawski styl. Dostępne również fotele i pufy.

2 695,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Amia</b> Sofa rozkładana skórzana jasny brąz

Amia Sofa rozkładana skórzana jasny brąz

Świetna skórzana sofa rozkładana z dużym pojemnikiem na pościel,modnie wytapicerowana w całości wysokojakościowa włoską skórą naturalną to doskonała propozycja dla osób pragnących łączyć komfort siedzenia z wygodnym łóżkiem na sprężynach typu bonell .Sofa dostępna "od ręki"również w innych kolorach.W programie Amia dostępny również fotel i pasujący podnóżek.

2 695,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Vitov</b> Sofa rozkładana skórzana jasny brąz

Vitov Sofa rozkładana skórzana jasny brąz

To ostatnia okazja.Posiadamy na stanie tylko jedną sztukę tej niezwykle funkcjonalnej rozkładanej sofy skórzanej z pojemnikiem na pościel.Dostępne również fotele i pufy w tej samej skórze.

2 695,00 zł

Ostatnia szansa
 <b>Grace</b> Skórzany narożnik z pojemnikiem na pościel i funkcją spania - antic brąz

Grace Skórzany narożnik z pojemnikiem na pościel i funkcją spania - antic brąz

Skórzany narożnik 100% skóry, z pojemnik na pościel. Komfortowe miejsce wypoczynku w ciągu w dnia, nocą z łatwościa zmieniające się w wygodne spania dla dwóch osób. Uniweralne wzornictwo tego mebla sprzyja aranżacji zarówno w klasycznych jak i tradycyjnych pokojach.

3 499,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Klasyk</b> Sofa rozkładana - skóra ciemny brąz - dom - biuro

Klasyk Sofa rozkładana - skóra ciemny brąz - dom - biuro

Doskonała kompaktowa skórzana sofa rozkładana Klasyk z łatwością wpasuje sie do prawie każdego wnętrza. Występuje także w innych kolorach skóry.W programie Klasyk jest jeszcze fotel i pasujący podnóżek Uni. Sprawdź nasza ofertę na komplety mebli skórzanych i oszczędzaj dodatkowo na transporcie.

2 495,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Klasyk</b> Sofa rozkładana - skóra jasny beż

Klasyk Sofa rozkładana - skóra jasny beż

Właśnie znalazłeś świetną kompaktową sofę rozkładaną Klasyk.Można dokupić pasujący do niej fotel Klasyk i podnóżek Uni.Cała sofę wytapicerowano certyfikowaną włoską skórą naturalną.

2 695,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Klasyk</b> Sofa rozkładana - czarna skóra

Klasyk Sofa rozkładana - czarna skóra

Nasz bestseler sprzedaży sofę rozkładana Klasyk wytapicerowano w całości wysokiej jakości skórą naturalną i wyposażono w prosty i zarazem bezawaryjny belgijski mechanizm rozkładania łozka.Sofa Klasyk dostępna w kilku kolorach skóry,w sprzedaży do kompletu również fotel i podnózek.

2 795,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Gulden</b> Sofa rozkładana skórzana - ciemny brąz

Gulden Sofa rozkładana skórzana - ciemny brąz

Nienarzucające się minimalistyczne wzornictwo tej niewielkiej kompaktowej skórzanej sofy rozkładanej sprawia że łatwo ją wpasować do prawie każdego wnętrza.Do komplety możesz dokupić pasujący do niej fotel Amia oraz skórzany podnóżek Amia.Szukaj dodatkowych oszczędności w ofercie kompletów meblowych i dodatkowo oszczędzaj na transporcie.

2 395,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Korfu</b> Sofa rozkładana skórzana czarna

Korfu Sofa rozkładana skórzana czarna

Skórzana sofa rozkładana Korfu to świetna propozycja dla osób ceniących wysoka jakość i niewymuszoną elegancje.elegancje. Bardzo dobrej jakości skóra,dobry komfort zarówno siedzenia jaki i spania stworzony przez kompozycję sprężyn typu Bonell oraz najlepsze certyfikowanej pianki to niewątpliwe zalety tej niezwykle funkcjonalnej kanapy.Pamiętaj że kupując w kompletach zawsze dodatkowo oszczędzasz.

2 395,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Korfu</b> Sofa rozkładana skórzana biała IG

Korfu Sofa rozkładana skórzana biała IG

Skórzana sofa rozkładana z po Korfu to świetna propozycja zarówno do pokojów dziennych jaki i młodzieżowych czy nawet dziecięcych.Piękna włoska skóra,sprężyny bonellowe w siedzisku jak i oparciu zapewniają doskonały komfort zarówno spania jaki i siedzenia .Nie zwlekaj to niepowtarzalna okazja.

2 395,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Korfu</b> Sofa rozkładana skórzana jasny crem

Korfu Sofa rozkładana skórzana jasny crem

Skórzana sofa z funkcją spania i z pojemnikiem Korfu to oferta wobec której nie możesz przejść obojętnie.Świetnej jakości naturalna włoska skóra,prosty niezawodny mechanizm rozkładania oraz bardzo dobry komfort siedzenia i spania dzięki sprężynom typu Bonell to niepodważalne zalety sofy Korfu.Skorzystaj teraz z tej niezwykłej ofert.

1 995,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Klasyk</b> Sofa rozkładana - skóra brąz

Klasyk Sofa rozkładana - skóra brąz

Klasyk skórzana sofa rozkładana to niezwykle funkcjonalny mebel który dopasuje się prawie do każdego wnętrza.Całą sofę wytapicerowano wysokiej jakości włoską skórą naturalna i wyposażono w belgijski mechanizm rozkładania łożka.Skórzaną sofę Klasyk można łączyć w komplety,dokupując skórzany fotel Klasyk i podnóżek uni.Sprawdz naszą oferte na komplety mebli skórzanych i skorzystaj dodatkowo na niższych kosztach transportu.

2 595,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Funa</b> Sofa rozkładana - tkanina w kwiaty

Funa Sofa rozkładana - tkanina w kwiaty

To naprawdę ostatnia szansa.Pozostała tylko jedna sztuka sofy Gulden w tkaninie.Lepsza cena na cały komplet obejmujący sofę rozkładaną Gulden oraz fotel i podnóżek,przy zakupie kompletu dodatkowo płacisz tylko za jeden transport.

1 499,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Gulden</b> Sofa rozkładana skórzana - czarna II

Gulden Sofa rozkładana skórzana - czarna II

Kompaktowa skórzana sofa rozkładana Gulden to świetne rozwiązanie dla niewielkich livingromów.Doskonalej jakości włoska skóra naturalna,oraz niezawodnej jakości mechanizm rozkładania sprawią że będziesz z niej zadowolony w ciągu dnia jaki i tez w nocy.

2 795,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Korfu</b> Sofa rozkładana skórzana jasny brąz

Korfu Sofa rozkładana skórzana jasny brąz

Sofa skórzana rozkładana Korfu-mistrz funkcjonalności wytapicerowany 100% naturalną włoską skóra.świetny komfort siedzenia jaki i spania,pojemnik na pościel to zalety tego modelu. Sprawdź nasze oferty za komplety mebli za oszczędzaj dodatkowo,płacąć tylko za jeden transport.

1 695,00 zł

Nowość Ostatnia szansa
<b>Korfu</b> Sofa rozkładana skórzana brąz

Korfu Sofa rozkładana skórzana brąz

Poszukujesz kompaktowego rozwiązania dla swojego mieszkania,znalazłeś właśnie bezkompromisową odpowiedz na twoje potrzeby.Skórzana sofa rozkładana Korfu to idealne połączenie wygodnego łózką i komfortowej sofy.Jeśli dołożysz do tego 100% naturalną włoską skórę i super atrakcyjną cenę,to oferta skrojona własnie dla Ciebie.

1 995,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Forty</b> Sofa rozkładana z szezlongiem z prawej - brązowa eco skóra

Forty Sofa rozkładana z szezlongiem z prawej - brązowa eco skóra

Jeżeli myślisz o zakupie narożnika z funkcją spania to właśnie go znalazłeś.Ostatnie sztuki w doskonałych cenach.Nie zwlekaj ten mebel czeka na ciebie.Narożnik nowy z dwuletnia gwarancją.

1 399,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Korfu</b> Sofa rozkładana skórzana ciemny brąz

Korfu Sofa rozkładana skórzana ciemny brąz

Skórzna sofa rozkładana Korfu to kwintesencja funkcjonalności wytapicerowana włoską skórą naturalną.W tym prostym modelu udało się z sukcesem połączyć wygodę siedzenia z bardzo dobrym komfortem spania,zapewniając przy tym dość duży pojemnik na pościel.Dobierz do sofy Korfu fotele i pufę i oszczędzaj dodatkowo.

1 895,00 zł

Ostatnia szansa

Strona: [1] / 1

"Znajdziemy mebel dla Ciebie" to nasza maksyma, szczególnie jeśli mówimy o sofach rozkładanych to posiadamy cały asortyment tego rodzaju mebla. Zaczynając od małych jednoosobowych sof z funkcją spania i pojemnikiem na pościel, a skończywszy na komfortowych sofach skórzanych. Cały asortyment sof z funkcją spania może być uzupełniony o fotele. Kupując w kompletach oszczędzamy najwięcej. Jeśli nie znaleźliście Państwo odpowiedniego modelu sofy rozkładanej na naszej stronie to prosimy o kontakt email: sklep@meblowyoutlet.com

Oprogramowanie sklepu KQS.store | Projekt i wykonanie: AWESO

© Meblowy Outlet Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Meble : GWARANCJA dobrej ceny : Dodatki : Informacje