Najlepsza oferta w Outlecie Meblowym

Produkt dnia

Korfu Podnóżek - puf - promocja skóra brąz 869,00 359,00

Wysyłamy produkty w atrakcyjnej cenie (na terenie Polski):

  • małe fotele od: 49,-
  • fotele i sofy od: 179,-Płatność i wysyłka

Płatności


1. Zapłata za zakupiony towar może być dokonana,
po złożeniu zamówienia w terminie do 3 dni roboczych :
- przelewem na konto sklepu internetowego meblowyoutlet.com.

Paybynet - szybkie przelewy/płatności internetowe bezpośrednio na rachunek sklepu. Transakcje wspólnie z bankami uczestniczącymi w usłudze obsługuje Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A.


2. Po wpłynięciu płatności faktura zostaje wysłana Nabywcy pocztą elektroniczną lub jeżeli nie istnieje taka możliwość listem zwykłym.
3.
Towary objęte gwarancją producenta zostaną wysłane do Nabywcy niezwłocznie po wpłynięciu należności na konto sklepu internetowego meblowyoutlet.com


Wysyłka-Dostawa towaru


1. Dostawy produktów zamawianych w sklepie internetowym meblowyoutlet.pl
 realizowane są na terenie całego kraju.
2. Dostawy są realizowane:

2.1 Ubezpieczoną przesyłką kurierską (w przypadku artykułów do 30 kg i sumy wymiarów opakowania nieprzekraczającej 255 cm)

2.2 Ubezpieczoną przesyłką spedycyjną, na palecie przemysłowej, w przypadku wysyłki na palecie usługa dostawy nie obejmuje wniesienia towaru. Dostawy spedytora realizowane są od 8-16 w dni powszednie.
2.3 Wartości opłat za przesyłkę podawane są przez system w momencie składania zamówienia i nie obejmują wniesienia zakupionych artykułów, poza artykułami dostarczanymi przesyłką kurierską do 30 kg.

2.4 Towar wraz z gwarancją producenta zostaje wysłany do Klienta od 3 dni roboczych, liczonych od chwili zaksięgowania należności na konto sklepu internetowego meblowyoutlet.com.
4. Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej/spedycyjnej musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą pokwitowania na Nabywcę przechodzi prawo własności towaru.

5. Prosimy Nabywcę o sprawdzenie czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu oraz czy jej zawartość jest zgodna z zamówieniem.
 
6. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki należy odmówić jej przyjęcia oraz spisać protokół uszkodzenia.

7. Zgodnie z obowiązującym przepisami ustawy - Prawem przewozowym Nabywca, który zauważył uszkodzenie przesyłki po odjeździe kuriera może zgłosić ten fakt telefonicznie firmie kurierskiej/spedycyjnej. Przewoźnik ma obowiązek przysłać kuriera na miejsce dostawy w przeciągu 7 dni od daty doręczenia przesyłki w celu spisania protokołu uszkodzenia.

8. Sprzedający zastrzega, iż Kurier/Spedytor zgodnie z obowiązującymi przepisami nie ma obowiązku wnoszenia dostarczonych towarów, których masa całkowita przekracza 31,5 kg.

 

 

Przykładowa dostawa mebli (nie obejmuje wniesienia oraz montażu )

 

 

 

 
 

Oprogramowanie sklepu KQS.store | Projekt i wykonanie: AWESO

© Meblowy Outlet Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Meble : GWARANCJA dobrej ceny : Dodatki : Informacje