Filtry

Powierzchnia spania
1360x2030 mm
szerokość 203cm, głębokość 142cm
szerokość 133cm, głębokość 190cm
szerokość 190cm, głębokość 145cm
Funkcja spania
tak
Pojemnik na pościel
tak
Obicie mebla
skóra naturalna
Nóżki
bukowe brązowe
sosnowe brązowe
bukowe czarne
bukowe naturalne
sosnowe czarne

Wysyłamy produkty w atrakcyjnej cenie (na terenie Polski):

  • małe fotele od: 49,-
  • fotele i sofy od: 179,-Meble skórzane - meble wypoczynkowe skórzane

Oferta mebli skórzanych powstała w meblowym outlecie razem z udziałem naszych klientów. To na ich życzenia wyszukujemy najlepsze wzornictwo oraz jakość wykonania i staramy się to wszystko oferować w dobrej niskiej cenie. Z szeregu ofert prezentowanych poniżej na szczególną uwagę zasługują komplety mebli w tym meble wypoczynkowe skórzane.

Strona: [1] 2 3 / 3
Sortuj według:
<b>Shony</b> Podnóżek - puf - beż

Shony Podnóżek - puf - beż

Nowoczesny podnóżek z pojemnikiem, to mebel spełniający pomocnicze funkcje w każdym domu. Dobre wykonanie oraz wysoko gatunkowa skóra na poszyciu mebla nadają mu eleganckiego wyglądu. Szukaj zestawów mebli skórzanych,w komplecie zawsze taniej.

799,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Shony</b> Podnóżek - puf - czarny

Shony Podnóżek - puf - czarny

Funkcjonalny podnóżek z łatwo otwieranym pojemnikiem to konieczne uzupełnienie dla innych mebli Shony,szczególnie dla sofy rozkładanej.Szukaj naszej oferty na komplety mebli. Kupując w kompletach dodatkowo zaoszczędzisz.Sprzedajemy meble wytapicerowane tylko najwyższej jakości skórą naturalną.

799,00 zł

Ostatnia szansa
<b>KOMPLET Shony 3-2-1 skóra naturalna czarna</b> Sofa Shony 3 osobowa - Sofa Shony 2 osobowa - Fotel Shony

KOMPLET Shony 3-2-1 skóra naturalna czarna Sofa Shony 3 osobowa - Sofa Shony 2 osobowa - Fotel Shony

Komplet mebli skórzanych Shony 3-2-1 to kwintesencja elegancji i wygody za super atrakcyjna cenę.Komplet wytapicerowano w całości wysokiej jakości włoską skórą naturalną.Klasyczny komplet obejmuje sofę 3- osobową,sofę 2-osobową i fotel.Wszystkie meble mają wysokie poduszki oparciowe przez co świetnie nadają się do zasłużonego wypoczynku.Limitowana oferta dla wymagających klientów.

5 495,00 zł

Nowość Ostatnia szansa
<b>Korfu</b> Podnóżek - puf - czarna skóra

Korfu Podnóżek - puf - czarna skóra

Niezwykle funkcjonalny niewielki podnóżek skórzany Korfu,wykonany w 100% z wysokojakościowej włoskiej skóry naturalnej.Może by użyty jako przedłużenie sofy,oddzielne miejsce do siedzenia,element szezlonga nawet jako niewielki stolik.Kupując razem z sofą zawsze oszczędzasz na kosztach transportu.

695,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Shony</b> Fotel skórzany- brąz

Shony Fotel skórzany- brąz

Fotel Shony to kwintesencja wygody i komfortu.Świetny fotel z wysokim podparciem pleców,wykonany w 100% z pięknej dwutonowej włoskiej skóry naturalnej.Stanowi uzupełnienie kolekcji mebli Shony na które składa się sofa trzyosobowa,sofa dwuosobowa,sofa rozkładana i podnóżek.Pamiętaj kupując w komplecie zawsze oszczędzasz.

1 499,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Shony</b> Sofa nierozkładana - skórzana 3 osobowa - beż

Shony Sofa nierozkładana - skórzana 3 osobowa - beż

Skórzana sofa 3-osobowa Shony to niezwykle wysoka jakość w świetnej cenie.Do sofy skórzanej 3-osobowej można dobrać:podnóżek, fotel,sofę 2- osobową oraz sofę rozkładana.Wszystkie meble są wytapicerowane w całości najwyższej jakości włoską skórą.Nie zwlekaj tylko ostatnie sztuki.

2 499,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Shony</b> Fotel skórzany- czarny

Shony Fotel skórzany- czarny

Fotel skórzany Shony to niezwykle wygodny mebel obity w całości wysokojakościową skóra naturalną.Wysokie oparcie i szerokie miękkie podłokietniki to gwarancja wygody.

1 499,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Shony</b> Sofa nierozkładana - skórzana 3 osobowa - czarna

Shony Sofa nierozkładana - skórzana 3 osobowa - czarna

Super wygodna i atrakcyjna sofa wykonana z najwyższej jakości włoskiej skóry naturalnej.Do kompletu można dokupić fotel,sofę rozkładaną oraz puf z pojemnikiem na pościel i sofę dwuosobowa.Tylko teraz w super atrakcyjnej cenie.Pamiętaj w komplecie taniej.

2 499,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Shony</b> Sofa nierozkładana - skórzana 2 osobowa - czarna

Shony Sofa nierozkładana - skórzana 2 osobowa - czarna

Niewielka sofa skórzana 2 osobowa,wykonana w tradycyjnej solidnej technologi oraz wytapicerowna w całość super jakości skórą naturalną.Sofa Shony może stanowić element kompletu mebli skórzanych.Do wyboru sofa 3-osobowa,sofa rozkładana,fotel i podnóżek.Pamiętaj o naszej specjalnej ofercie na komplety mebli skórzanych

1 995,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Shony</b> Fotel skórzany- beż

Shony Fotel skórzany- beż

Fotel Shony to kwintesencja wygody i komfortu.Świetny fotel z wysokim podparciem pleców,wykonany w 100% z pięknej włoskiej skóry naturalnej.Stanowi uzupełnienie kolekcji mebli Shony na które składa się sofa trzyosobowa,sofa dwuosobowa,sofa rozkładana i podnóżek.Pamiętaj kupując w komplecie zawsze oszczędzasz.Próbki skóry wysyłamy gratis .

1 499,00 zł

Ostatnia szansa
<b>KOMPLET Klasyk 3 skóra naturalna  brąz</b> Sofa Klasyk - 2x Fotel Klasyk

KOMPLET Klasyk 3 skóra naturalna brąz Sofa Klasyk - 2x Fotel Klasyk

Zestaw Klasyk 3 to doskonała propozycja mebli skórzanych dla niewielkich livingroomów.Wygodna sofa rozkładana Klasyk oraz 2 fotele są wytapicerowane w całości wysokogatunkowa włoską skórą naturalną.Zestaw może uzupełnić dodatkowo podnóżek Uni wykonany w tej samej skórze.Zawsze przy zakupie zestawu oszczedzasz dodatkowo na koszcie transportu.Zadzwoń jeżeli nasz pytania z chęcią odpowiemy 668349717.

3 789,00 zł

Nowość Ostatnia szansa
<b>KOMPLET Amia 3 skóra naturalna ciemny brąz</b> Sofa Amia - 2x Fotel Amia

KOMPLET Amia 3 skóra naturalna ciemny brąz Sofa Amia - 2x Fotel Amia

Komplet Amia 3 skóra naturalna to najlepsze rozwiązanie dla niewielkich livingroomów.Niezwykła funkcjonalność sofy,kompaktowe rozmiary foteli a wszystko to w świetnej atrakcyjnej cenie. Kupując zestaw oszczędzasz dodatkowo na kosztach transportu.

3 799,00 zł

Nowość Ostatnia szansa
<b>KOMPLET Amia 2 skóra naturalna ciemny brąz</b> Sofa Amia - Fotel Amia

KOMPLET Amia 2 skóra naturalna ciemny brąz Sofa Amia - Fotel Amia

Właśnie znalazłeś niezwykle funkcjonalny komplet mebli skórzanych Amia 2.Skórzana sofa rozkładana z pojemnikiem na pościel wraz z fotelem to idealne rozwiązanie dla niewielkich livingroomów.Wysoka jakość użytych komponentów oraz dobrej jakości włoska skóra naturalna teraz w niezwykle atrakcyjnej cenie tylko w naszym sklepie meblowyoutlet.com. Zamawiająć komplety mebli oszczędzasz dodatkowo na transporcie.

3 249,00 zł

Nowość Ostatnia szansa
<b>KOMPLET Klasyk 3 skóra naturalna biała</b> Sofa Klasyk - 2x Fotel Klasyk

KOMPLET Klasyk 3 skóra naturalna biała Sofa Klasyk - 2x Fotel Klasyk

Komplet mebli skórzanych Klasyk 3 to idealne rozwiązanie gdy szukasz niewielkiego zestawu do umeblowania mieszkania.Nieduże rozmiary,doskonała jakość wykonania a do tego świetna włoska skóra naturalna na całej powierzchni.Kupuj sprytnie i oszczędzaj przy zakupie kompletów,również na transporcie.

3 989,00 zł

Nowość Ostatnia szansa
<b>KOMPLET Klasyk 2 skóra naturalna biała</b> Sofa Klasyk - Fotel Klasyk

KOMPLET Klasyk 2 skóra naturalna biała Sofa Klasyk - Fotel Klasyk

Komplet mebli skórzanych Klasyk 2 wykonany w całości z wysokogatunkowej włoskiej skóry to niezwykle atrakcyjna oferta.Wysoka jakość,kompaktowy rozmiar,funkcjonalność to atrybuty kompletu mebli skórzanych Klasyk 2.Kupując meble w zestawach oszczędzasz dodatkowo również na transporcie.

3 299,00 zł

Nowość Ostatnia szansa
<b>KOMPLET Klasyk 3 skóra naturalna antic brąz</b> Sofa Klasyk - Fotel Klasyk - Puf Uni

KOMPLET Klasyk 3 skóra naturalna antic brąz Sofa Klasyk - Fotel Klasyk - Puf Uni

Zestaw mebli wypoczynkowych zawiera sofę z funkcja spania. Wygodny, zgrabny fotel oraz puf są meblami o dobrej jakości wykonania. Skóra użyta do wyprodukowania tych mebli jest najlepszej jakości.Kupująć zestaw oszczędzasz dodatkowo na transporcie.

3 590,00 zł

Nowość Ostatnia szansa
<b>Houser</b> Sofa rozkładana skórzana antic brąz

Houser Sofa rozkładana skórzana antic brąz

Tradycyjny design i wysoka jakość skóry to niepodważalne atrybuty rozkładanej sofy Houser.Prosty nieawodny mechanizm rozkładania typu DL szybko zmieni sofę w wygodne dwuosobowe łózko z dużym pojemnikiem na pościel.Sofa rozkładana Houser to niezwykła oferta dostępna w takim wykonaniu tylko w jednym egzemplarzu.

3 000,00 zł

Ostatnia szansa
<b>KOMPLET fotel i podnóżek</b> Klasyk  Fotel  -  Uni Podnóżek - skóra antic brąż

KOMPLET fotel i podnóżek Klasyk Fotel - Uni Podnóżek - skóra antic brąż

Wysoka jakośc wykonania, skóra 100%. Meble wykonane są ze skóry o dobrej jakości. Dla naszych klientów istnieje możliwość zamówienia próbek skór gratis !!!

1 298,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Uni</b> Podnóżek - puf - antic brąz

Uni Podnóżek - puf - antic brąz

Koniakowy kolor i wysoka dobra jakość skóry sprawia że PUF UNI jest eleganckim meblem, dobrze komponującym się z naszymi fotelami i sofami. Cienkie zgrabne nóżki oraz prosta bryła siedziska to atuty tego mebla, nie można również zapomnieć o wyjątkowo dobrej cenie !!!

399,00 zł

Ostatnia szansa
 <b>Klasyk</b> Fotel - skóra antic brąż

Klasyk Fotel - skóra antic brąż

Fotel skórzany Vitow to świetnej jakości skóra,solidna rama i dobry komfort siedzenia.Fotel skórzany Vitow będzie doskonałym rozwiązaniem dla tradycyjnych wnętrz zarówno sam jaki i będąc elementem kompletu z sofą Klasyk oraz podnóżkiem Uni wykonanych w tej samej skórze.Koniecznie sprawdź cenę kompletu.

899,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Korfu</b> Sofa rozkładana skórzana czerwień

Korfu Sofa rozkładana skórzana czerwień

Sofa skórzana rozkładana Korfu w wyjątkowej jakości włoskiej skórze, to ferrari w naszej ofercie,teraz dostępna w niezwykle atrakcyjnej cenie w limitowanej ilości sztuk. Przy produkcji sofy Korfu zostały użyte tylko najlepsze certyfikowane i testowane w uznanych laboratoriach komponenty. Tej oferty nie możesz przegapić, bądź trendy i kup sofę Korfu korzystając z tej niezwykłej okazji,bo z pewnością taka oferta się nie powtórzy.

1 995,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Klasyk</b> Sofa rozkładana - skóra jasny brąz

Klasyk Sofa rozkładana - skóra jasny brąz

Klasyk sofa rozkładana skórzana to niezwykle atrakcyjna okazja.Sofa jest w całości wytapicerowana wysokojakościową skóra naturalną,w tej skórze dostępne są również skórzane podnóżki oraz fotele.Kupując razem zawsze oszczędzasz na transporcie.

2 295,00 zł

Nowość Ostatnia szansa
<b>Amia</b> Sofa rozkładana skórzana czarna

Amia Sofa rozkładana skórzana czarna

Dobra jakość skóry oraz ciekawy design. Sofa rozkładana do spania z dużym pojemnikiem na pościel. Wygodna do użytku dziennego oraz praktyczny i prosty mechanizm zamieniający tą sofę w wygodne łózko.

2 995,00 zł

Nowość Ostatnia szansa
<b>Amia</b> Sofa rozkładana skórzana ciemny brąz

Amia Sofa rozkładana skórzana ciemny brąz

Unikatowy i nowoczesny design. Rozkładana sofa z pojemnikiem w skórzanym obiciu to idealne rozwiązanie dla osób ceniących komfort. Delikatne wciągnięcia skóry na oparciu i siedziskach to ciekawy element wzorniczy. Sofa występuje w kilku kolorach skór.

2 795,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Grace</b> Skórzany narożnik z pojemnikiem na pościel i funkcją spania - czarny

Grace Skórzany narożnik z pojemnikiem na pościel i funkcją spania - czarny

Skórzany narożnik w ładnej czarnej skórze. Idealny mebel do wypoczynku jak też i do spania . Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość montażu lewo lub prawostronnego podnóżka. Grace to nowoczesny design za rozsądną cenę !!!

3 595,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Grace</b> Skórzany narożnik z pojemnikiem na pościel i funkcją spania - ciemny brąz

Grace Skórzany narożnik z pojemnikiem na pościel i funkcją spania - ciemny brąz

Duży skórzany narożnik, posiadający pojemnik na pościel. Wygodne miejsce do siedzenia w dzień, a w nocy może zamienić się na duże łóżko do spania. Dobry design tego mebla sprzyja aranżacji w nowoczesnych i tradycyjnych wnętrzach.

2 999,00 zł

Nowość Ostatnia szansa
<b>KOMPLET Klasyk 3 skóra naturalna jasny beż</b> Sofa Klasyk - Fotel Klasyk - Puf Uni

KOMPLET Klasyk 3 skóra naturalna jasny beż Sofa Klasyk - Fotel Klasyk - Puf Uni

Zestaw mebli wypoczynkowych zawiera sofę z funkcja spania. Wygodny, zgrabny fotel oraz puf są meblami o dobrej jakości wykonania. Skóra użyta do wyprodukowania tych mebli jest najlepszej jakości.

3 589,00 zł

Nowość Ostatnia szansa
<b>Uni</b> Podnóżek - puf - biały II

Uni Podnóżek - puf - biały II

Skórzany puf, pasujący do naszych foteli oraz sof. Wyjątkowo atrakcyjna cena sprawia, że jest to jeden z najczęściej kupowanych pufów w naszym sklepie. Jasne meble, a tym bardziej biała skóra to modna i ciekawa propozycja do naszych domów.

399,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Uni</b> Podnóżek - puf - jasny beż

Uni Podnóżek - puf - jasny beż

Ten puf jest uszyty z dobrej jakości skóry, ciepły kolor, daje wrażenie komfortu i relaksu. Świetnie komponuje się z naszymi fotelami i sofami. Ten model pufa występuje w kilku ciekawych kolorach skór.

399,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Uni</b> Podnóżek - puf - brąz

Uni Podnóżek - puf - brąz

Koniakowy kolor i wysoka dobra jakość skóry sprawia że PUF UNI jest eleganckim meblem, dobrze komponującym się z naszymi fotelami i sofami. Cienkie zgrabne nóżki oraz prosta bryła siedziska to atuty tego mebla, nie można również zapomnieć o wyjątkowo dobrej cenie !!!

349,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Shony</b> Sofa nierozkładana - skórzana 2 osobowa - brąz

Shony Sofa nierozkładana - skórzana 2 osobowa - brąz

Shony sofa skórzana 2-osobowa to jeden z elementów programu Shony , w skład którego wchodzą również sofa 3-osobowa,sofa rozkładana,fotel i skórzany podnóżek z pojemnikiem na pościel.Wszystkie elementy programu Shony są wykonane z najwyższej jakości komponentów i w całości wytapicerowane doskonałą włoską skórą naturalną.Szanowny Kliencie zwróć uwagę na nasza ofertę zakupu kompletu skórzanych mebli,w zestawie kupujesz jeszcze taniej.

1 998,00 zł

Ostatnia szansa
<b>KOMPLET Korfu jasny brąz</b> Sofa Korfu - Fotel Fiona

KOMPLET Korfu jasny brąz Sofa Korfu - Fotel Fiona

Wyjątkowo dobra cena za ten zestaw mebli sprawia, że jest jednym z najczęściej kupowanych w meblowym outlecie. Wygodna rozkładana sofa z dużym pojemnikiem wraz z fotelikiem to ciekawa propozycja dla lubiących praktyczne rozwiązania. Meble wykonane są ze skóry o dobrej jakości. Dla naszych klientów istnieje możliwość zamówienia próbek skór gratis !!!

2 239,00 zł

Nowość Ostatnia szansa
 <b>Klasyk</b> Fotel - skóra naturalna jasny beż

Klasyk Fotel - skóra naturalna jasny beż

Wygodny fotel skórzany o ciekawym nawiązującym do klasycznego wzornictwie. Małe wymiary to ważna cecha tego mebla, znajdzie swoje miejsce nawet w najmniejszych pomieszczeniach. Dodatkową zaletą jest szybki transport tego produktu na terenie całego kraju za 49 PLN.

849,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Klasyk</b> Fotel - skóra naturalna biała

Klasyk Fotel - skóra naturalna biała

Białe meble w ciekawym wzornictwie to atuty kolekcji Klasyk. Możemy dobrać do fotela sofę Klasyk i podnóżek Uni. Kupując w kompletach oszczędzamy najwięcej. Fotel wykonany jest z wysoko gatunkowej białej skóry.

849,00 zł

Ostatnia szansa
<b>KOMPLET Korfu 3 skóra naturalna czarna</b> Sofa Korfu - Fotel Amia - Puf Uni

KOMPLET Korfu 3 skóra naturalna czarna Sofa Korfu - Fotel Amia - Puf Uni

Super atrakcyjny komplet mebli skórzanych w niezwykle promocyjnej cenie. Wszystkie meble wytapicerowane dobrej jakości skórą naturalną i wykonano z najwyższej jakości komponentów. Kupująć ten zestaw dodatkowo oszczędzasz na kosztach transportu. Cena transportu to 179 zł za wysyłkę w całym kraju. Oszczędzasz 399 zł (podnóżek gratis)

3 095,00 zł

Nowość Ostatnia szansa
<b>KOMPLET Gulden 2 ciemny brąz</b> Sofa Gulden - Fotel Amia

KOMPLET Gulden 2 ciemny brąz Sofa Gulden - Fotel Amia

Elegancja i jakość skóry to wyróżnia ten komplet wypoczynkowy. Sofa Gulden posiada funkcję spania i na noc może zamienić się w wygodne łózko. Kupując ten komplet oszczędzasz 315 PLN. Ciekawa kolorystyka oraz design nawiązujący do klasyki lat 60'

2 848,00 zł

Nowość Ostatnia szansa
<b>Amia</b> Nowoczesny fotel - skóra naturalna ciemny brąz

Amia Nowoczesny fotel - skóra naturalna ciemny brąz

Klasycznie zaprojektowany fotel i w tym kolorze skóry wyjątkowo elegancki. Zgrabny, mały i lekki fotel znajdzie uznanie nawet najbardziej wymagających użytkowników. Często występuje w zestawach mebli i można do niego dobrać ciekawa sofę oraz puf.

699,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Amia</b> Nowoczesny fotel - skóra naturalna biała IG

Amia Nowoczesny fotel - skóra naturalna biała IG

Nowoczesny design szczególnie w białej skórze. Fotel o dobrej stylistyce, a przede wszystkim mały i poręczny w każdym domu. Dodatkowo dostępny jest puf poprawiający komfort. Produkt dostępny od ręki, szybka wysyłka.

799,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Klasyk</b> Fotel - skóra naturalna brąz

Klasyk Fotel - skóra naturalna brąz

Elegancki fotel pasujący zarówno do nowoczesnych i tradycyjnych wnętrz. Wysoka jakość skóry gwarantuje długie użytkowanie. Fotel Klasyk dobrze komponuje się z sofą Klasyk oraz podnóżkiem Uni. Szybka wysyłka na terenie całego kraju za 49 PLN to dodatkowy atut.

749,00 zł

Nowość Ostatnia szansa
<b>KOMPLET Gulden 2  Biel</b> Sofa Gulden -  2 x Fotel Fiona

KOMPLET Gulden 2 Biel Sofa Gulden - 2 x Fotel Fiona

Zestaw mebli z sofą z funkcją spania wraz z dwoma fotelikami. Ten komplet idealnie wpisuje się w nowoczesne mieszkania. Foteliki są dobrze wyprofilowane co daje dobry komfort siedzenia i nawet najdłuższy film będzie obejrzany do końca , no chyba że jest nudny :)

3 699,00 zł

Nowość Ostatnia szansa
<b>KOMPLET Klasyk - Houser</b> Sofa Klasyk - Fotel Houser - antic brąz

KOMPLET Klasyk - Houser Sofa Klasyk - Fotel Houser - antic brąz

Klasycznie wysoka jakość wykonania i ponadczasowy design to atuty tego kompletu mebli. Sofa Klasyk ma funkcję spania i podobnie jak fotel Houser jest wykonana ze świetnej jakości skóry. Kupując w tym zestawie oszczędzasz 315 PLN

3 975,00 zł

Nowość Ostatnia szansa
<b>Klasyk</b> Sofa rozkładana - skóra antic brąz

Klasyk Sofa rozkładana - skóra antic brąz

Funkcjonalna o ciekawym wyglądzie sofa Klasyk. Sofa rozkładana, wyposażona w mechanizm belgijski. Doskonale komponuje się z naszymi fotelami oraz pufami. Gwarantujemy szybką dostawę. Próbki skór naszych kolekcji mebli wysyłamy gratis!

2 695,00 zł

Nowość Ostatnia szansa

Strona: [1] 2 3 / 3

Naturalne materiały takie jak skóra zawsze były bliskie człowiekowi i gościły w domach już od pradawnych czasów. Obecnie skórzane meble to wysoki komfort użytkowania oraz ponadczasowy styl. Wpływ obyczajów, a często doświadczenie wynikające z praktyki podpowiada nam zakup mebli skórzanych. To co często stoi na przeszkodzie jest cena. W meblowym outlecie wyszliśmy na przeciw naszym klientom oferowane meble są specjalnie wyselekcjonowane, tak aby cena i jakość skórzanych mebli była z harmonizowana. Oferta nasza zwiera pojedyncze sztuki mebli np. sofa lub fotel jak też i całe popularne zestawy zestawy 3-2-1. Kupowanie w zestawach jest właśnie najbardziej opłacalne, a wynika to z naszej specjalnej polityki sprzedaży. Chcielibyśmy naszą wyselekcjonowaną ofertę na meble skórzane rozwijać pod względem wzornictwa ale też co jest niezmiernie ważne - ceny. Każdego miesiąca pojawiają się nowe atrakcyjne modele mebli.

Oprogramowanie sklepu KQS.store | Projekt i wykonanie: AWESO

© Meblowy Outlet Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Meble : GWARANCJA dobrej ceny : Dodatki : Informacje