Filtry

Cena
- 

Wysyłamy produkty w atrakcyjnej cenie (na terenie Polski):

  • małe fotele od: 49,-
  • fotele i sofy od: 179,-Narożniki skórzane

Oferta narożników skórzanych skierowana jest do wymagających klientów. Nasze narożniki skórzane cechuje wysoka jakość wykonania, dobór najlepszych jakościowo skór oraz nowoczesny, ponadczasowy design. Wszystkie narożniki w tej grupie są wyposażone w obszerny pojemnik na pościel.

Strona: [1] / 1
Sortuj według:
 <b>Multio</b> sofa skóra naturalna,wiele funkcji "DARMOWA WYSYŁKA"

Multio sofa skóra naturalna,wiele funkcji "DARMOWA WYSYŁKA"

Sofa z szezlongiem wykonana w świetnej jakości skórze, pochodzącej z kolekcji na rynek skandynawski. Komfortowe miejsce wypoczynku w ciągu w dnia. Uniwersalne wzornictwo tego mebla sprzyja aranżacji zarówno w klasycznych jak i tradycyjnych pokojach.

3 899,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Ring3</b> narożnik skóra naturalna

Ring3 narożnik skóra naturalna

Sofa z szezlongiem wykonana w świetnej jakości skórze, pochodzącej z kolekcji na rynek skandynawski. Komfortowe miejsce wypoczynku w ciągu w dnia. Uniwersalne wzornictwo tego mebla sprzyja aranżacji zarówno w klasycznych jak i tradycyjnych pokojach.

2 695,00 zł

Nowość Ostatnia szansa
<b>Ring2</b> narożnik skóra naturalna

Ring2 narożnik skóra naturalna

fotel z szezlongiem wykonany w świetnej jakości skórze, pochodzącej z kolekcji na rynek skandynawski. Komfortowe miejsce wypoczynku w ciągu w dnia. Uniweralne wzornictwo tego mebla sprzyja aranżacji zarówno w klasycznych jak i tradycyjnych pokojach.

1 895,00 zł

Nowość Ostatnia szansa
<b>Vigor</b> Komplet narożnik z pojemnikiem na pościel i funkcją spania i pufa - eco-skóra czarna

Vigor Komplet narożnik z pojemnikiem na pościel i funkcją spania i pufa - eco-skóra czarna

Sofa narożnik z szezlongiem wytapicerowany skórą ekologiczną wysokiej jakości, z bardzo dużym pojemnik na pościel.Funkcjonalna wygodna sofa łatwo zmieniając się w dwuosobowe łóżko, jeśli zajdzie taka potrzeba.

1 895,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Vigor</b> narożnik z pojemnikiem na pościel i funkcją spania - eco-skóra czarna

Vigor narożnik z pojemnikiem na pościel i funkcją spania - eco-skóra czarna

Skórzany narożnik,skóra ekologiczna wysokiej jakości, z pojemnik na pościel. Komfortowe miejsce wypoczynku w ciągu w dnia, nocą z łatwością zmieniające się w wygodne spania dla dwóch osób. Uniwersalne wzornictwo tego mebla sprzyja aranżacji zarówno w klasycznych jak i tradycyjnych pokojach.Narożnik jest uniwersalny,szezlong można zamontować zarówno z prawej jaki i lewej strony.

1 695,00 zł

Ostatnia szansa
<b>Grace</b> Skórzany narożnik z pojemnikiem na pościel i funkcją spania - ecre

Grace Skórzany narożnik z pojemnikiem na pościel i funkcją spania - ecre

Skórzany narożnik w ładnej naturalnej ecre skórze. Idealny mebel do wypoczynku jak też i do spania . Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość montażu lewo lub prawostronnego podnóżka. Grace to nowoczesny design za rozsądną cenę !!!

3 699,00 zł

Ostatnia szansa

Strona: [1] / 1

Ciekawą cechą naszych narożników skórzanych jest możliwość dwóch różnych sposobów aranżacji, to znaczy, że kupując jeden narożnik mamy możliwość aranżacji lewo lub prawostronnej. To innowacyjne rozwiązanie daje swobodę w urządzaniu Państwa mieszkania. W narożnikach "Grace" zastosowany jest mechanizm typu Delfin, który ze względu na swoją budowę daje gwarancje długiej i bezawaryjnej pracy.

Narożniki skórzane oferowane w naszym sklepie dały się poznać jako meble o bardzo dobrej jakości i ciekawym wzornictwie czego najlepszym dowodem są pozytywne Państwa opinie.

Oprogramowanie sklepu KQS.store | Projekt i wykonanie: AWESO

© Meblowy Outlet Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Meble : GWARANCJA dobrej ceny : Dodatki : Informacje