Sypialnie, łóżka i szafki nocne

Nasza nowa oferta zawiera kompletne zestawy potrzebne do urządzenia sypialni. Posiadamy sypialnie wykonane z naturalnego dębowego drewna. Łóżka , szafki  nocne, komody oraz szafy to wszystko znajdziecie na stronach naszego internetowego sklepu meblowego.

Meble do sypialni
Meble do sypialni

Łóżka wykonane są z solidnego dobrze przygotowanego drewna dębowego. Jest to trwała  klejonka  zapewniająca długotrwałe użytkowanie. Podobnie i szafki nocna jak tez i komody i szafy sa wykonane z tego samego materiału co znacznie ułatwia urządzanie sypialni.

Drewniana sypialnia Steward
Sypialnia Steward

Nasze sypialnie Steward to pewność solidności i oraz trwałości materiałów z jakich zostały zrobione. Drewno dębowe poddawane jest specjalnej technologii, a następnie wykańczane woskiem i olejem. W ten sposób struktura drewna zostaje zachowana i nasze oczy mogą się cieszyć  widokiem naturalnego usłojenia.

drewniane meble do sypialni
komoda drewniana

Komoda dębowa Steward to mebel który dostarczamy w całości co oznacza że nie musicie Państwo montować jej u siebie w domu. Podobnie jest z naszymi komódkami oraz szafami.

stoliki nocne
stoliki nocne

zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą mebli do sypialni. Jest to kolekcja mebli w najwyższym standardzie wykonania, na lata.

Sprawdź nasza ofertę na meblowyoutlet.com